Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Mostecko - Škodu způsobenou krádežemi barevných kovů v hodnotě 35 tisíc korun měl dle zjištění policistů zanechat jedné pražské společnosti 46letý muž z Mostu. Vybaven batohem a krumpáčem měl na Mostecku a Litvínovsku zcizovat různé kabely.

V jednom případě v prostoru železničního náspu u železniční tratě u přemostění řeky Bíliny měl odcizit 35 metrů telekomunikačního kabelu. Jindy na přibližně stejném místě odhrabal zeminou zahrnutý sdělovací kabel, který přerušil a odcizil několik metrů. V dalším případě měl odcizit kabel v délce 2 metry.

Na svědomí má i akci na železniční trati, kde nezjištěným předmětem na osmi místech přerušil a odcizil čtyři typy kabelů. Kabely údajně komusi prodal. Vyšetřovatel muže obvinil z přečinu krádeže a stíhá ho na svobodě. Případy krádeží objasnili kriminalisté zabývající se odhalováním majetkové trestné činnosti.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací