Pátek 28. leden 2022
Svátek má Otýlie

Most - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu krádeže ve stádiu pokusu 28letou ženu z Mostu. Ta měla v Mostě zálusk na mikinu muže, kterého vůbec neznala. O dva dny později pak hodlala odvézt z kotce cizího psa.

Obviněná žena v centru Mostu oslovila neznámého mladého muže. Dala se s ním do řeči a v chůzi se k němu přidala. Líbila se jí jeho mikina a pokoušela se ji muži sundat. Tomu se mladík bránil, a když vstoupil do herny, žena ho následovala dovnitř. "Ani tam neupustila od svého úmyslu a nevadila jí ani přítomnost obsluhy. Nepřestala ani po příjezdu policistů na místo a nakonec se jí podařilo oděv získat. Policisté museli proti ženě použít donucovací prostředky, aby ji zpacifikovali," uvedla tisková mluvčí Policie ČR Ludmila Světláková. Žena skončila v policejní cele. Měla pozitivní orientační test na drogy.

Za dva dny se s ní policisté setkali opětovně. V dopolední době totiž vyjeli na základě oznámení do obce na Mostecku, kde měla údajně neznámá žena v úmyslu odcizit psa rasy německý ovčák. Na soukromém pozemku kynologického klubu byla přistižena poté, co stála v kotci a snažila se připoutat psa na vodítko. "Aby nedošlo k napadení ženy psem, který ji neznal, byla vyvedena z kotce ven, i když se tomu aktivně bránila. I v tomto případě byla převezena do policejní cely a opět jí vyšel pozitivní test na návykové látky," dodala policejní mluvčí.

Mostečanka je stíhána na svobodě.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist