Pátek 26. duben 2019
Svátek má Oto

Chomutov - Boj o život prohrál strážník městské policie v Chomutově. Při zásahu u muže, který vyhrožoval sebevraždou, jej zradilo zdraví. V nemocnici následkům náhlých zdravotních problémů podlehl. Informovali o tom chomutovští strážníci na svých facebookových stránkách.

U záchrany muže, který vyhrožoval sebevraždou za přivaděčem v ulici 17. listopadu v Chomutově, zasahovala tento týden ve středu také městská policie. Podařilo se jej podle strážníků poměrně záhy zachránit a skončil na psychiatrii mostecké nemocnice.

Vážné zdravotní problémy ale náhle postihly jednoho ze strážníků. Přepraven byl podle regionálního Deníku do ústeckého kardiocentra. "Během zákroku selhalo v jeho mladém věku zdraví a o jeho záchranu se nakonec snažili všichni přítomní. Tento strážník svůj boj nakonec prohrál a my s velikou úctou, pokorou a smutkem vzdáváme jemu hold a soucítíme s jeho rodinou," napsala městská policie k události.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací