Sobota 25. leden 2020
Svátek má Miloš

Most - Vyšetřovatel v Mostě obvinil z přečinu výtržnictví a zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu 20letého muže z Mostu.

Ten měl v nádražní budově v Mostě, tedy na místě veřejnosti přístupném, po předešlé slovní rozepři napadnout fyzicky 58letého muže, kterého měl opakovaně udeřit a kopat do hlavy. "Napadený muž utrpěl zranění, se kterým byl hospitalizován v nemocnici. Muž utrpěl zlomeniny v obličeji a dle znaleckého posudku poškozenému hrozila vážná porucha zdraví. Obviněný je stíhán na svobodě a bude-li uznán vinným, hrozí mu v případě odsouzení za pokus těžké újmy trest odnětí svobody na tři léta až deset let," uvedla mluvčí mosteckých policistů Ludmila Světláková.

Muž má mít dle policistů na svědomí i krádež v obchodě. V jedné mostecké drogerii měl odcizit dvě značkové toaletní vody, které si uschoval v prodejně do kapes svého svetru a poté prošel pokladní zónou, aniž by za zboží zaplatil. Následně z prodejny utekl. Případ krádeže objasnili policisté díky osobní a místní znalosti a za krádež byl Mostečan policií obviněn. Lup nebyl zajištěn, ten obviněný údajně prodal neznámé ženě.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací