Čtvrtek 27. únor 2020
Svátek má Alexandr

Most - Vrcholná událost plesové sezony je opět tady! V kulturním domě Repre se uskuteční další, v pořadí již 24. Reprezentační ples města Mostu, kterým tradičně vyvrcholí plesová sezona.

Naplánován je na sobotu 7. března od 20 hodin ve velkém sále. Na co se můžete těšit na letošním reprezentačním plese? Hlavní hvězdou večera bude slovenský zpěvák Miro Žbirka s kapelou.

K tanci a poslechu zahraje orchestr Klub 49 a na programu bude plesové předtančení formace Demi Dance i scénický tanec. Chybět nebude půlnoční překvapení. Večerem provede oblíbený moderátor Petr Říbal. Nedílnou součástí bude oblíbený fotokoutek.

Vstupenky v hodnotě 400 Kč na sezení a za 200 Kč na stání (limitovaný počet) bude možné od 17. února zakoupit v Turistickém informačním centru (telefon 476 448 220, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), které sídlí v budově magistrátu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací