Středa 8. duben 2020
Svátek má Ema

Most - Rekreační areál Matylda v Mostě se v sobotních odpoledních hodinách 23. září zaplnil. Právě zde probíhá Hasičský festival, na který se přišly podívat tisíce lidí. Ty přišly kromě jiného i podpořit a fandit těm, kteří nás po celý rok chrání před ohněm a jinými katastrofami. Hasiči se dnes na mosteckém jezeru představili jinak, jako sportovci.

Kromě sportu je na Matyldě i prostor pro prohlídku hasičské techniky, lety vrtulníkem až do západu slunce, klání o nejlepší hasičský guláš, spoustu dalších zážitků a samozřejmě nechybí ani stánky s občerstvením a pouťovými sladkostmi.

Vyvrcholením akce bude po setmění, cca ve 20.30 hodin, ohňostroj a také originální česko-německá hasičská fontána dle motivu Františka Pavelky st. a Huberta Hatwiga.

Akce probíhá za podpory Ústeckého kraje, generálním partnerem akce je mostecká společnost KZ systém, dodavatel kamerových poplachových, zabezpečovacích a tísňových systémů a mnoha dalších služeb.

Fotogalerie

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací