Úterý 11. srpen 2020
Svátek má Zuzana

Ústecký kraj - Další, v letošní závodní sezóně v pořadí již třetí závod podniku Krušnohorský pohár se pojede v sobotu 25. května na trati Jáchymov – Mariánská.

Jezdce čeká trať s novým povrchem. Jde o tradiční trasu Krušnohorského poháru. Trať v Jáchymově prošla rekonstrukcí vozovky, má dvojitá svodidla. Závod se pojede jako memoriál Jirky Fryjeho, člověka, který pro závody žil. Napsal několik publikací z oblasti automobilismu a automobilových závodů, zejména zaměřených na rallye.

Diváky čeká velice atraktivní závod v krásném prostředí v rekreační oblasti, s trasou vedoucí z údolí na úpatí Krušných hor do nadmořské výše cca 800 metrů. Depo plné nadupaných vozů, jezdci, kteří se jistě rádi s nimi vyfotí nebo pohovoří o svých strojích.

Depo závodu se bude rozkládat vedle bývalého dolu Svornost. Zde se budou soustřeďovat pouze závodní auta a servisní vozy. V depu nebude možnost stání civilních automobilů. Na místě bude zřízeno také hlídané parkoviště.

Absolutní pořadí jezdců před třetím závodem (prvních 10 míst):

1.místo Volena Jiří - JK Motorsport
2.místo Pribula Mojmír - Auto Mito
3.místo Brousek Adam – Hustle
4.místo Hřava Jaroslav - Kroubang racing
5.místo Kolčava Radek Auto - Kora motorsport
6.místo Bauer Michal
7.místo Lehmann Tomáš - Kajman team racing
8.místo Kubíček Pavel - 2K
9.místo Černý Ctibor - #BOWA
10.místo Tomášek Petr

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací