Úterý 19. leden 2021
Svátek má Doubravka

Mostecko – Jako poděkování cestujícím, kteří nosí poctivě roušky při cestování městskou hromadnou dopravou, změnil dopravní podnik vzhled předku svých vozidel.

„Oblékli jsme roušky autobusům a tramvajím, děkujeme tím všem, kteří nynější těžkou situaci pochopili a pomáhají bojovat proti viru,“ uvedl ředitel Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova Daniel Dunovský. „Chtěl bych poděkovat i všem našim zaměstnancům, kteří v těchto těžkých podmínkách zajišťují městskou hromadnou dopravu, ať už jde o řidiče či o dílenské zaměstnance,“ řekl ještě Dunovský.

„Nesmíme totiž zapomínat, že jsme v tom společně. I proto roušky na vozidlech doplňuje hashtag #jsmevtomspolečně,“ Dunovský.

Dopravnímu podniku se také snaží pomoci mnoho lidí i organizací. „Chtěl bych poděkovat zejména našim akcionářům městům Litvínov a Most a v neposlední řadě také Ústeckému kraji za výraznou pomoc,“ dodal Dunovský.

0804rouskytramvaje2

Jsme v tom společně, připomíná nápis u roušky na autobusech. Foto: DPmML

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací